Trainer Dennis Schoonewil liet weten tevreden te zijn met de indeling; "hartstikke leuk dat we nu weer meer in de regio voetballen, dat levert altijd leuke wedstrijden op, ik heb er zin in!". Ook voorzitter Arjan Maat liet weten blij te zijn met deze competitie: "goed voor het het voetbal in Alblasserdam, ik kijk er naar uit!"
OEFEN |
|
|
12 aug 12.00 |
Kozakken Boys |
Alblasserdam |
15 aug 20.00 |
Alblasserdam |
Bolnes |
19 aug 14.30 |
Alblasserdam |
Rijnmond Hoogvliet Sport |
26 aug 14.30 |
Alblasserdam |
DHV |
29 aug 20.00 |
Den Bommel |
Alblasserdam |
|
|
|
BEKER |
|
|
2 sept. 17.00 |
Alblasserdam |
Theole |
9 sept. 14.30 |
SVS'65 |
Alblasserdam |
16 sept 14.30 |
Alblasserdam |
Sleeuwijk |
|
|
|
COMPETITIE |
|
|
23 sept. 14.30 |
EBOH |
Alblasserdam |
30 sept. 14.30 |
Alblasserdam |
Groote Lindt |
7 okt. 14.30 |
DFC |
Alblasserdam |
14 okt. 14.30 |
Alblasserdam |
IFC |
21 okt. 15.00 |
De Zwerver |
Alblasserdam |
28 okt. 14.30 |
Alblasserdam |
Ameide |
4 nov. 14.30 |
Streefkerk |
Alblasserdam |
18 nov. 14.30 |
Alblasserdam |
Vuren |
25 nov. 15.00 |
Asperen |
Alblasserdam |
2 dec. 14.30 |
Alblasserdam |
De Alblas |
9 dec. 14.30 |
ZBC'97 |
Alblasserdam |
16 dec. 14.30 |
Alblasserdam |
Schelluinen |
23-12 tot 20-01 |
WINTERSTOP |
|
27 jan. 14.30 |
Leerdam Sport |
Alblasserdam |
3 febr. 14.30 |
Alblasserdam |
EBOH |
10 febr. |
CARNAVAL |
|
17 febr. |
INHAAL/BEKER |
24 febr. 15.00 |
IFC |
Alblasserdam |
3 mrt. 14.30 |
Alblasserdam |
DFC |
10 mrt. 14.30 |
Alblasserdam |
Streefkerk |
17 mrt. 14.30 |
Ameide |
Alblasserdam |
24 mrt. 14.30 |
Alblasserdam |
De Zwerver |
31 mrt. 14.30 |
Vuren |
Alblasserdam |
7 april 14.30 |
Groote Lindt |
Alblasserdam |
14 april 14.30 |
Alblasserdam |
Leerdam Sport |
21 april 15.00 |
De Alblas |
Alblasserdam |
28 april |
INHAAL/BEKER |
5 mei |
INHAAL/BEKER |
9 mei |
INHAAL/BEKER |
12 mei 14.30 |
Alblasserdam |
Asperen |
19 mei 14.30 |
Schelluinen |
Alblasserdam |
26 mei 14.30 |
Alblasserdam |
ZBC'97 |
2 juni |
NACOMPETITIE |
9 juni |
NACOMPETITIE |
16 juni |
NACOMPETITIE |
Foto: Steve Peeters
Selectie 2017-2018:
Bovenste rij van links naar rechts:
Glaudi Nzita, Jesse Julicher, Stijn de Kloe, Peter van der Woerd, Michiel Torn, Siggy Schutte, Youri Groenendijk, Damiën Buwalda, Dennis Tims, Stephen Inacio Da Silveira, Inam Quliyev, Oguzhan Duru
Twee de rij van boven van links naar rechts:
Jack van Ballegooijen (leider), Murat Elibol, Leroy Naaktgeboren, Burak Mustafa-Oglou, Ralph Hofwegen, Jack Bezemer, Beau Buwalda, Michael Lambermont, Han Markestein, Micky Spies, Erik van Genderen, Mustafa Erol, Marinus Verkaik (materiaalman).
Tweede rij van onderen van links naar rechts:
Edwin Meijer (bestuurslid), Theo van der Graaf (leider), Johan van Dam (leider), Maarten de Zeeuw, Jason Twigt, Marvin Tims, Tomas Weijers, Jaron Verkerk, Jeffrey Verkerk, Elmar Bakema, Martijn Vink, Jeroen Bergsma, Sjoerd Julicher, Alfred Buwalda (trainer) Mustafa Yildrim (assistent-trainer) Martijn Baan (keeperstrainer)
Onderste rij van links naar rechts:
Marco Verhoeff (verzorger), Dylan van Galen, Diogo Lopes de Barros, Bart de Zeeuw, Bram Rikkers (trainer) Arjan Maat (voorzitter/hoofdsponsor) Dennis Schoonewil (trainer) Alexander Maat (hoofdsponsor) Alex de Jong (assistent-trainer) Carlo Exposito-Diaz, Sharemy van Sandvliet, Umut Tacac, Frits den Breejen (grensrechter)
Niet op de foto: Okan Bayramoglu, Jaimy Bravenboer, Steven van den Broek, Frank Hendriks, Ebu Ozturk, Joeri Struijs, Peter Koops (leider)