Trainingsschema



Onderstaand het trainingsschema per dag.
Klik op om naar de teampagina te gaan van het betreffende team.
Klik op voor de trainingslocatie/veldindeling.

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alblasserdam JO11-1 17.00 - 18.00 Dennis Schoonewil
  • 1a
  • -
Alblasserdam JO15-1 18.15 - 19.15 Maikel van Amen
  • 2-a
  • -
Alblasserdam JO13-1 18.15 - 19.30 Miguel Lopez Bakker, Ron van Sinttruye
  • 1b
  • -
Alblasserdam JO14-1 18.15 - 19.30 Glenn de Jong, Collin de Jong
  • 1a
  • -
Alblasserdam JO17-1 19.00 - 20.00 Umut Takac, Marco Cornelisse
  • 2-a
  • -
Alblasserdam 1 20.00 - 21.30 Dennis Schoonewil, Alexander de Jong
  • 1a
  • 1
  • -
Alblasserdam 2 20.00 - 21.30 Michel Stoppelenburg, Erkan Akbaba
  • 1b
  • -
Alblasserdam 3 20.00 - 21.30 Jacob Kappen
  • 4
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alblasserdam JO8-1 18.15 - 19.15 Johan de Vries
  • 1-a1
  • -
Alblasserdam JO8-2 18.15 - 19.15
  • 1-a1
  • -
Alblasserdam JO9-1 18.15 - 19.15 Laurens den Breejen
  • 2-b1
  • -
Alblasserdam JO10-1 18.15 - 19.15 John Man, René Middelkoop, Arjan Kik
  • 1-a2
  • -
Alblasserdam JO10-2 18.15 - 19.15 Paul van Reenen, Ruud Burnet
  • 1-b2
  • -
Alblasserdam JO11-2 18.15 - 19.15 Michael Vos
  • 1-b1
  • -
Alblasserdam JO13-2 18.15 - 19.15 Glenn de Jong
  • 2-a
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alblasserdam JO11-1 17.00 - 18.00 Dennis Schoonewil
  • 1a
  • -
Alblasserdam JO15-1 18.15 - 19.15 Maikel van Amen
  • 1b
  • -
Alblasserdam JO13-1 18.15 - 19.30 Miguel Lopez Bakker, Ron van Sinttruye
  • 2-b
  • -
Alblasserdam JO14-1 18.15 - 19.30 Glenn de Jong, Collin de Jong
  • 1a
  • -
Alblasserdam JO17-1 19.00 - 20.00 Umut Takac, Marco Cornelisse
  • 1b
  • -
Alblasserdam 1 20.00 - 21.30 Dennis Schoonewil, Alexander de Jong
  • 1a
  • 1
  • -
Alblasserdam 2 20.00 - 21.30 Michel Stoppelenburg, Erkan Akbaba
  • 1b
  • -
Alblasserdam 3 20.00 - 21.30 Jacob Kappen
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Alblasserdam JO7-1 18.15 - 19.15 Michiel Verspuij
  • 4
  • -
Alblasserdam JO8-1 18.15 - 19.15 Johan de Vries
  • 1-a1
  • -
Alblasserdam JO8-2 18.15 - 19.15
  • 1-a1
  • -
Alblasserdam JO9-1 18.15 - 19.15 Laurens den Breejen
  • 2-b1
  • -
Alblasserdam JO10-1 18.15 - 19.15 John Man, René Middelkoop, Arjan Kik
  • 1-a2
  • -
Alblasserdam JO10-2 18.15 - 19.15 Paul van Reenen, Ruud Burnet
  • 1-b2
  • -
Alblasserdam JO11-2 18.15 - 19.15 Michael Vos
  • 1-b1
  • -
Alblasserdam JO13-2 18.15 - 19.15 Glenn de Jong
  • 2-a
  • -
Alblasserdam 5 19.45 - 21.00
  • 1b
  • -
Alblasserdam 35+1 20.00 - 21.30
  • 1a
  • -
Alblasserdam 4 20.00 - 21.30
  • 1a
  • -
Alblasserdam 6 21.00 - 22.00
  • 1b
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!